DANCEFESTIVAL22

DANCEFESTIVAL22

ZONDAG 12 JUNI 2022 DANSFESTIVAL22, IEDEREEN IS WELKOM!

DE JAARLIJKSE DANSSHOW:

DANCEFESTIVAL22
ZONDAG 12 JUNI DANSOPTREDEN, IEDEREEN IS WELKOM!

Na het succes van vorig jaar organiseren wij ook dit jaar weer een dancefestival!
Alle groepen leren tijdens de lessen een dans en presenteren deze 12 juni aan elkaar en iedereen die wil komen kijken!

DANSFESTIVAL22, een dansoptreden met jouw eigen dansgroep.
Naast deze dans leren wij een grote finaledans aan, voor alle dansers zodat zij 2 keer op het podium staan. Deze komt gedurende de show vaker terug.

Hoe ziet zondag 12 juni eruit?
Alle groepen dansen op het podium.
Je bent minimaal 30 minuten voordat je dansgroep aan de beurt is aanwezig en meld je bij het infopunt. Met je dansgroep blijf je in de buurt van het podium en wacht hier totdat je mag shinen.
Je bent de hele dag van harte welkom om alle groepen te bewonderen.
Van 10:00 uur tot 15:00 uur zijn naast de dansoptredens, diverse leuke doe activiteiten en is er een mogelijkheid tot het kopen van wat eten en drinken. (Neem dus cash en/of pinpas mee)
De indeling staat onder dit bericht.

Datum:                zondag 12 juni 2022
Deur open:         10:00 uur
Start:                    11:00 uur
Einde:                  15:00 uur
Locatie:               Automotive Bloemberg, Kelvinstraat 24 in Zevenaar
Aanmelden:       Ga in de Virtuagym app naar zondag 12 juni, zoek jouw groep in de lijst en zet je op aanwezig.

Kom zoveel mogelijk op de fiets. Auto’s parkeer je in de omgeving.

Entree tickets: (vanaf 2jaar)
Deelname is voor alle dansers GRATIS!

HET PUBLIEK DIENT EEN ENTREE TICKET TE KOPEN VIA DEZE LINK
Early bird            € 6,50   t/m zaterdag 21 mei
Normal ticket    € 8,00   22 mei t/m 11 juni
Deur ticket         € 10,-    12 juni

(Bij slecht weer verplaatsen wij DANCEFESTIVAL22 naar binnen bij Bloemberg)

Flyer voorkant

TIJDSINDICATIE DANCEFESTIVAL22

Tijd Groep Locatie Docent
11:00 DJF FINALE DANS alle dansers  
11:05 M.PIRE (wedstrijdcrew) Duiven KIM / DEBORAH
11:10 vrij 16.15 uur Hiphop 8+ Zevenaar SHANNON
11:15 woe 15.30 uur Streetkids 5+                             ma 15:30 uur Streetkids 6+  Zevenaar           Elst

YENTL

11:20 KIDS’NBEATS (wedstrijdcrew) Duiven KIM / ANIEK
11:25 zat 10.30 uur Kids Dance 2 t/m 3+ Zevenaar SHANNON / DEMI /CLEO / DUNJA
11:30 woe 15:45 uur groep 4,5,6                              woe 16:30 uur groep 7,8                                 woe 17:15 uur Streetdance / Hiphop VO    Giesbeek DAPHNE
11:35 do 19:30 uur Urban Vibes 17+ Duiven DEMI W
11:40

woe 16.15 uur Streetdance/Hiphop 8+              ma 16:15 uur Streetdance / hiphop 8+ 

Zevenaar         Elst YENTL
11:45 DFC (wedstrijdcrew) Duiven DEBORAH / DEMI W
11:50 woe 17:00 uur Hiphop 11+                                 do 18:00 uur Hiphop VO Duiven               Doesburg SHANNON
11:55 do 15:45 uur Urban Vibes 8+ Duiven DEMI W
12:00 DJF FINALE DANS ALLE DANSERS  
12:05 zat 11.15 uur Streetkids 4 – 6 jaar                       woe 14:45 uur Streetkids 4+                            woe 15:00 uur groep 1,2,3  Zevenaar            Duiven                    Giesbeek SHANNON / DEMI / CLEO                         DAPHNE
12:10 SUPREMEdc (wedstrijdcrew) Duiven KIM
12:15 vrij 18.00 uur Hiphop 11+                                    do 17:15 uur Hiphop 11+ Zevenaar           Elst ANIEK
12:20 woe 15:30 uur Streetkids 6+ Duiven SHANNON
12:25 vrij 16:45 uur Contemporary Duiven DAPHNE
12:30 FOUNDATION CLASS Duiven KIM
12:35 ma 19.00 uur Special Heroes Duiven JOERI / KARLIJN
12:40 woe 16:15 uur Streetdance/Hiphop 8+ Duiven SHANNON
12:45 do 17:30 uur Urban Vibes VO Duiven DEMI W
12:50 vrij 17.00 uur Afro Vibes all ages Zevenaar SHANNON
12:55 do 16:30 uur Streetdance / Hiphop 8+  Elst ANIEK
13:00 DJF FINALE DANS ALLE DANSERS  
13:05 SHOWCLASS Zevenaar DEMI W
13:10 woe 18:00 uur Hiphop VO Duiven KIM
13:15 zat 12:00 uur TikTok les All ages Zevenaar SHANNON / CLEO
13:20 do 20:30 uur Streetdance volwassenen Duiven DEMI W
13:25 LIL’UNITY (wedstrijdcrew) Duiven DEMI W / ANIEK
13:30 woe 17.00 uur Hiphop 11+                                 ma 17:00 uur Streetdance / hiphop 10+  Zevenaar              Elst YENTL
13:35 di 18:30 uuur Advanced Class Duiven DEBORAH
13:40 vrij 15.30 uur Streetdance 6+                           ma 16:15 uur Streetdance/Hiphop groep 4,5,6 Zevenaar                Lobith SHANNON
13:45 vrij 19.00 uur Hiphop 14+                                    do 18:00 uur Hiphop 14+ Zevenaar           Elst ANIEK
13:50 SPECIAL HEROES (wedstrijdcrew) Duiven JOERI
13:55 ma 17:00 uur Streetdance / Hiphop groep 7,8                                                                           do 17:15 uur Streetdance/hiphop gr 6 t/m 8 Lobith       Doesburg SHANNON
14:00 D-UNIT (wedstrijdcrew) Duiven KIM / DEMI W
14:05 DJF FINALE DANS ALLE DANSERS  
Facebook
Twitter
Instagram
Youtube

ALGEMENE VOORWAARDEN     |     DISCLAIMER     |     PRIVACY   |     LOCATIES   |     CONTACT   |    COPYRIGHT 2020 DJFDANCECENTRE.NL