LESROOSTER ALGEMEEN Copy

 

Lesroosters

Lesroosters

ZEVENAAR
”HET JUVENAAT”
BABBERICHSEWEG 23
6901 JV ZEVENAAR

MAANDAG    
09.30 – 10.15 uur Zumba Gold AUDREY
17.00 – 17.45 uur Breakdance 7+ NOAH
18.00 – 18.50 uur Breakdance 10+ NOAH
WOENSDAG    
09.30 – 10.15 uur  Zumba Gold AUDREY
15.30 – 16.20 uur  Show Dance YENTL
16.30 – 17.15 uur  Streetkids 5+ YENTL
17.15 – 18.00 uur  Streetdance/hiphop 8+ YENTL
18.10 – 19.00 uur  Hiphop 11+ YENTL
19.00 – 19.50 uur  Hiphop 14+ YENTL
20.00 – 21.00 uur  Zumba  JOERI
21.15 – 22.15 uur  Parents Crew JOERI
DONDERDAG    
19.00 – 19.45 uur  Special Heroes JOERI / KARLIJN
20.00 – 21.00 uur  Fitgirl Class KARLIJN
VRIJDAG    
09.00 – 10.00 uur Zumba JOERI
10.00 – 10.50 uur  Super Fit JOERI
15.30 – 16.15 uur  Streetkids 6+ SHANNON
16.15 – 17.00 uur Hiphop 8+ KIMBERLY / SHANNON
17.00 – 17.50 uur Hiphop 11+ KIMBERLY 
18.00 – 18.50 uur  Hiphop 14+ KIMBERLY
19.00 – 20.00 uur  Foundation Class KIMBERLY
20.00 – 21.00 uur D-UNIT KIMBERLY
ZATERDAG  
09.45 – 10.15 uur  Guppy Club 2 jaar
DUNJA / SHANNON
10.30 – 11.10 uur Club Mini 3 jaar
DUNJA / SHANNON
11.30 – 12.15 uur  Streetkids 4+
DUNJA / SHANNON
12.30 – 13.15 uur  Streetkids 6+
DUNJA / SHANNON / ANIEK

DUIVEN
’t Holland 39
6921 GX Duiven

 
MAANDAG    
17.00 – 18.00 uur  DFC (CREW) DEBORAH
18.00 – 19.00 uur  Hiphop Advanced DEBORAH
19.00 – 20.00 uur  M.PIRE DEBORAH
20.00 – 21.00 uur  Zumba JOERI
21.00 – 21.50 uur Super Fit JOERI
DINSDAG    
15.30 – 16.15 uur  Streetkids 6+ NADIA
16.15 – 17.00 uur  Streetdance / Hiphop 9+ NADIA
17.00 – 18.00 uur  KIDS’NBEATS NADIA
18.00 – 18.50 uur Afro / Dancehall Jeugd NADIA
19.00 – 20.00 uur MAJOR LEAGUE NADIA
20.00 – 21.00 uur  Afro / Dancehall Volwassenen NADIA
WOENSDAG    
15.30 – 16.15 uur  Streetkids 4+ SHANNON
16.15 – 17.00 uur  Hiphop 8+ KIMBERLY / SHANNON
17.00 – 18.00 uur SYNDICATE KIMBERLY 
18.00 – 18.50 uur Hiphop 11+ KIMBERLY
19.00 – 19.50 uur  Hiphop 14+ KIMBERLY
20.00 – 21.00 uur D-UNIT KIMBERLY
DONDERDAG    
18.00 – 19.00 uur MAJOR LEAGUE KIMBERLY
19.00 – 20.00 uur DFC (CREW) KIMBERLY
20.00 – 21.00 uur M.PIRE KIMBERLY
VRIJDAG    
16.00 – 16.45 uur  Klassiek Ballet 6+ DAPHNE
16.45 – 17.30 uur Klassiek Ballet 9+ DAPHNE
17.45 – 18.30 uur Modern Jazz 8+ DAPHNE
18.30 – 19.20 uur Modern Jazz 11+ DAPHNE
ZATERDAG    
10.00 – 11.00 uur  KIDS’NBEATS NADIA
11.00 – 12.00 uur Foundation Class NADIA
12.00 – 13.00 uur SYNDICATE NADIA
ZONDAG    
10.00 – 11.00 uur  Yoga CINDY

 DOESBURG
”0313 Jongeren Centrum”
De Linie 2
6982 AZ Doesburg

VRIJDAG    
15.30 – 16.15 uur Streetkids 5+ YENTL
16.15 – 17.00 uur Streetdance / Hiphop 8+ YENTL
17.00 – 17.50 uur Hiphop 11+ YENTL
18.00 – 18.50 uur Hiphop 14+ YENTL

GIESBEEK
”Kulturhus de Brede Blik”
Kerkstraat 72
6987 AD Giesbeek

DONDERDAG    
16.30 – 17.15 uur StreetKids 4+ DAPHNE
17.15 – 18.00 uur  Streetkids 6+ DAPHNE
18.00 – 18.45 uur Streetdance / hiphop 8+ DAPHNE
18.45 – 19.35 uur  Hiphop 11+ DAPHNE

ELST
”Basisschool Stap voor Stap”
Kruisakkers 3
6662 DV Elst

MAANDAG    
15.30 – 16.15 uur Streetkids 6+ YENTL
16.15 – 17.00 uur  Streetdance / hiphop 8+ YENTL
17.00 – 17.45 uur Streetdance / hiphop 10+ YENTL
DONDERDAG    
15.30 – 16.15 uur Streetkids 4+ GILLIAN
16.15 – 17.00 uur Streetkids 6+ GILLIAN
17.00 – 17.45 uur  Streetdance / Hiphop 8+ GILLIAN
17.45 – 18.35 uur  Hiphop 11+ GILLIAN

LOBITH
”Basisschool De Tragellijn”
Graaf Ottoweg 91
6915 VT Lobith

MAANDAG    
16.15 – 17.00 uur Streetkids 5+  DAPHNE
17.00 – 17.45 uur Streetdance / Hiphop 8+ DAPHNE
17.45 – 18.30 uur Hiphop 10+ DAPHNE
2e lesdag (dag + tijden volgt)
Hiphop / Streetdance 8+ SHANNON
Hiphop 11+  SHANNON

ARNHEM
”Wijkcentrum Symfonie”
Valckenierstraat 1
6828 RM Arnhem

DINSDAG    
19.00 – 19.45 uur Special Heroes JOERI

Facebook
Twitter
Instagram
Youtube

ALGEMENE VOORWAARDEN     |     DISCLAIMER     |     PRIVACY   |     LOCATIES   |     CONTACT   |    COPYRIGHT 2018 DJFDANCECENTRE.NL